اخبار و مقالات

آگهی‌ها

کالاها

شرکت‌ها

گازوئیل (Gas Oil)

خریدار: :  گلشن تجارت کنارک

1   تن 545  دلار آمریکا  
پیشنهاد فروش

اتیلن (Ethylene)

خریدار: :  آسیا سپهر تجارت آذر

1   تن توافقی   
پیشنهاد فروش

گازوئیل (Gas Oil)

خریدار: :  TSD

10000   تن 500  دلار آمریکا  
پیشنهاد فروش

نفتا (Naphtha)

خریدار: :  ccvb

1   تروی اونس 156  دینار عراق  
پیشنهاد فروش

الیاف ویسکوز (VSF)

فروشنده: :  تهران سیکا

1   کیلوگرم 110,000  ریال  
سفارش خرید

الیاف ویسکوز (VSF)

فروشنده: :  تهران سیکا

1   کیلوگرم 110,000  ریال  
سفارش خرید

گوگرد (Sulfur)

فروشنده: :  بازرگانی سبزکاشت

1   تن 105  دلار آمریکا  
سفارش خرید

گلیسیرین (Glycerin)

فروشنده: :  کانگورو

1   کیلوگرم توافقی   
سفارش خرید

پلی آلومینیوم کلراید

فروشنده: :  کانگورو

1   کیلوگرم 68,000  ریال  
سفارش خرید

لیست اسامی کاندیدا های اتاق بازرگانی شیراز

لیست اسامی کاندیدا های اتاق بازرگانی شیراز

فهرست اسامی داوطلبان ثبت نام شده برای هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز به شرح زیر است
گفتنی است این افراد هنوز از سوی انجمن نظارت بر انتخابات تأیید نهایی نشده اند

ردیف نام نام خانوادگی شرکت گروه فعالیت انتخاباتی
1 علی اکبر آمیرزاده
بازرگانی
2 عبدالناصر اسکندری
بازرگانی
3 علی اکبر اوژند
بازرگانی
4 محمدرضا اولیائی اطلاع رسانی و توسعه ارتباطات آراکس داده گستر بازرگانی
5 یوسف صلاح الدین ایزدفر
بازرگانی
6 امیرعبداله ترکش
بازرگانی
7 سیدکاظم خاک ره
بازرگانی
8 محمدعلی دیده روشن
بازرگانی
9 حمیدرضا ذوی الانواری
بازرگانی
10 رضا رازقیان جهرمی بازرگانی برین صنعتگران بامداد بازرگانی
11 یلدا راهدار
بازرگانی
12 سهراب شرفی
بازرگانی
13 ابوالفضل شریف
بازرگانی
14 غلامحسین شعرا
بازرگانی
15 بهراد آزادی یزدی طرح و ساخت ایستا صنعت
16 عباس ابوقداره گاز های صنعتی شیراز صنعت
17 محمود پرهیزکار تولیدی لاستیک دنا صنعت
18 سیدمهرداد خاک ره فراورده های گوشتی پونه نوین شیراز صنعت
19 مسعود راثی توسعه صنعتگران فارس صنعت
20 اسداله زمانی تابان نیرو شیراز صنعت
21 سیدعلی اصغر ظریف کارفرد شیراز پولاد نورد صنعت
22 محمدرضا ظهیرامامی تولیدی صنعتی فراسان صنعت
23 حمیدرضا ظهیرامامی فراسان فارس صنعت
24 مهدی علی پور
صنعت
25 فریدون فرقانی
صنعت
26 علیرضا قدرتی تولیدی و بسته بندی فرآورده های گوشتی پاک فارس صنعت
27 حسین کاشانی کارخانجات صنایع پلیمر پارس شیراز صنعت
28 هوشنگ مبارکی
صنعت
29 رضا اولیاء
معدن
30 محمدصادق حمیدیان جهرمی
معدن
31 علی خسروی
معدن
32 احمد شریفی خیرآبادی سیمان سفید نی ریز معدن
33 کامبیز صناعی
معدن
34 ابراهیم غلام زاده کارخانجات سیمان لامرد معدن
35 عبدالمجید نیک نام جهرمی سیمان فارس نو معدن
36 علی محمد ابراهیمی زرین غزال کشاورزی
37 مصطفی ایوبی فر سمیران سلامت کشاورزی
38 محمدحسین حسن پور
کشاورزی
39 هادی حنائی جهرمی
کشاورزی
40 سیدمهدی خاک ره فراورده های گوشتی شیراز کشاورزی
41 جمال رازقی جهرمی ستاره یخی اسیا کشاورزی
42 خسرو فروغان گران سایه
کشاورزی
43 عبدالحسن مؤذن
کشاورزی


نظرات (0) کاربر عضو:  کاربر مهمان: 
اولین نظر را شما ارسال کنید.
ارسال نظر
حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
ایمیل صحیح نیست.
لطفاً پیوند مرتبط را کامل و با http:// وارد کنید
متن نظر خالی است.

wait...